Dlaczego My?

Poznaj Nas

KONDRAT i Partnerzy to jedna z najbardziej dynamicznych polskich kancelarii prawnych, która przez 12 lat działalności znalazła się w gronie wiodących kancelarii w obszarze prawa własności intelektualnej, prawa farmaceutycznego i life science. Doradzamy na bieżąco w kwestiach regulacyjnych, a także reprezentujemy Klientów w sporach sądowych oraz procedurach administracyjnych.

KONDRAT i Partnerzy to ponad 50-osobowy zespół, w skład którego wchodzą: adwokaci , rzecznicy patentowi, doktorzy nauk chemicznych, radcowie prawni i aplikanci oraz wspierający ich pracownicy administracyjni.
Specjalnie dla naszych Klientów stworzyliśmy specjalistyczne oprogramowanie KMS – KONDRAT Management System, które zapewnia łatwy i stały dostęp do dokumentacji spraw prowadzonych przez Kancelarię 24/7 w każdym miejscu na świecie.

Kancelaria KONDRAT i Partnerzy była wielokrotnie wyróżniana w polskich i międzynarodowych rankingach prawniczych w obszarze IP i Prawa farmaceutycznego przez m.in.: Politykę Insight, Rzeczpospolitą, Chambers Europe, Managing Intellectual Property, IP Stars, Intellectual Property Awards, World Trademark Review.